Tokio HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoTeL

www.tokiohotelfanturkiye.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pencerelerden Giren Fanlar , Donlarda Rastalar ve Amerika Aşığı Çocuklar xD

YazarMesaj
bill1

bill1

Pencerelerden Giren Fanlar , Donlarda Rastalar ve Amerika Aşığı Çocuklar xD Empty
MesajKonu: Pencerelerden Giren Fanlar , Donlarda Rastalar ve Amerika Aşığı Çocuklar xD   Pencerelerden Giren Fanlar , Donlarda Rastalar ve Amerika Aşığı Çocuklar xD Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 12:39 pm

Kaynak : http://tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=7672

Soru : Bill neden yıldız şeklinde bir dövme yaptırdın ?

Bill : Ben yıldıza gerçekten bir sembol olarak bayılıyorum ve onu yaptırdığım yeride seviyorum (Bizde seviyoruz orayı Billy * abazan kız modu * ) . Ama sadece tek bir yıldız istemiyordum , bu yüzden yapanla birlikte 3 yıldız tek birinin içinde (3^ü bir arada ... Nescafe ) şeklinde dizayn ettik .

Soru : Tom için : Tom yazları bunalmıyor musun kot , 3 tişört , 2 bandana ve bir keple ? Sırrını söyle bize .

Tom : Tabii ki – ama bilirsin cool ve seksi görünmek isteyen birinin acı çekmesi gerek .

Soru : Georg çıplak uyumaya meyilli olduğun doğru mu ?

Georg : Bazen , hava çok sıcak olduğunda .

Tom : Bu aslında saçmalık .

Soru : Bill ve Tom , aileniz size neden böyle isimler seçti ? Almanlar için oldukça alışılmadık isimler .

Bill : Annem hemen bize durmadan seslenmesi gerektiğini anlamıştı – bu yüzden işi basite indirgemeyi seçti . ( )

Soru : Bir fanla çıkar mıydınız .. ve eğer çıkmazsanız napardınız onun sizin için mükemmel olan olduğunu anlayınca ?

Bill : Eğer bir kıza aşık olursan ve onu gerçekten seversen fan olup olmadığı önemli değildir !

Soru : Sizce hanginiz önce uslanıp evlenir ?

Bill : Tom

Tom : Bill

(Çok şirinler ya Oyum Tom^dan yana xD )

Soru : Tom ve Bill için : Çocukken kim en çok ev işini yapmak zorunda kalırdı ?

Tom : BEN ! (Atlama hemen be xD )

Bill : Evet , diliyorsun .. (Bill canım şifreli konuşmasanda anlasak xD )

Soru : Kuzey Amerika^da turnedeyken en çok neden hoşlandınız ?

Bill : Ah bir sürü şey harikaydı – fanlarımızla ilk kez tanışmak ve sonra tekrar . Çaldığımız ve sizlerle parti yaptığımız (Ne partisi pardon Ben konser verdiğinizi sanıyordum ) Tüm şovlar , seyahat etmek ve tabii ki New York ve Los Angeles – bu şehirleri seviyoruz !

Soru : Bill gördüğün en çılgınca rüya neydi ? Ayrıca siz çocuklar Amerika^ya yakında geri dönecek misiniz ? Sizleri konserde görmeyi çok isterim . Harika olduğunuzu duydum . (O kadar geldiler , insan bir kere gider dimi )

Bill : Ben çok rüya görürüm ama en çılgıncası gerçekten küçükken Tom ve benim aynı gece aynı rüyayı görmemizdi .

Soru : Fanlarınız hakkında ne hissediyorsunuz ? İşler sizin için hiç biraz çılgınca oluyor mu ?

Bill : Hayır , biz fanlarımız hakkında herşeyi hep seviyoruz – bize gösterdikleri enerjiyi – bu harika . Ama tabii ki bir bölüm var ki , özel hayatımız , bunu kendimize saklamak istiyoruz . Ama yola çıkar çıkmaz herşeyden asla yeterince alamıyoruz ! Smile

Soru : Bill ve Tom hiç fanlarınızın ilgisi için yarışmanız gerektiğini hissediyor musunuz ? Ve hepinize : Eğer grup işi olmasaydı ne yapacağınızı düşünüyorsunuz ?

Tom : Hayır , Bill bunu birkaç sene önce bıraktı ! Smile (Tamam , evet Tom , harikasın , mükemmelsin , tapıyoruz sana , Bill çok çirkin tamam mı Yeni cevap üret xD Bunu kaçıncı duyuşum xD *röpörtaj çeviren bir kızın dramı * )

Bill : Evet , yine de hepimiz müzik yapardık !

Soru : İlk önce “Devilish” diye bir grup adıyla başladığınızı anladım . (Vay vay anladın demek Anlamayacak ne varsa xD ) Neden bunu Tokio Hotel'e değiştirdiniz ? ( *yumruğunu sallayan çevirmen smileysi * )

Bill : Bir süre sonra Devilish^in bize uymayacağını anladık – sonra da değiştirdik !

Soru : Bill ve Tom size göre bir kızda hangi saç rengi en ateşlisi ? : Kahverengi , kızıl , sarışın , siyah ya da delice fosforlu bir renk mi ?

Tom : Sadece bir saç rengine odaklanmak pek akıllıca olmazdı değil mi ?

Soru : Siz çocuklar bir şeyden korkuyor musunuz ? Korkuyorsanız neden ?

Bill : Ben gerçek aşkı bulamamaktan korkuyorum ! ( )

Soru : Hangi grubun size özel bir konser vermesini isterdiniz ve neden ?

Bill : Coldplay – yeni albümlerini sevdim .

Tom : Pussy Cat Dolls – neden olduğunu biliyorsunuz Smile (Ya Nicole ya Angelina ya Jessica , bir günde alt tarafınla düşünme de müzikal açıdan bak be Tom )

Soru : Gustav herkes saç stilleriyle çok ilgileniyor . Sen hiç birazcık da olsa saç stilini değiştirmeyi düşündün mü ?

Gustav : Hayır , her zaman olduğu gibi sevdim onu .

Georg (gülerek) : Evet ve sen bu görüşünle baya yalnız kalıyorsun .

Soru : Sizce bir fanla mı yoksa bir ünlüyle mi çıkmak daha kolay olurdu ?

Bill : Söylediğim gibi , bu gerçekten önemli değil . Ve eğer gerçekten birini seviyorsan , tanışmanız için bir şansın olacağı kaçınılmaz .

Soru : Hepinize bu soru : Bir kızın belli bir yaşta ya da belli bir bedende olması gerekiyor mu sizin onu sevebilmeniz için ya da bir kızın makyaj yapıp yapmaması farkeder mi ?

Bill : Bence aşık olduğunda bunlara bakmıyorsun .

Tom : Ve ben herşeye açığım zaten . (Biliyoruuuuuz )

Soru : Size bir muhabirin sorduğu en garip şey neydi ve nasıl cevapladınız ?

Bill : Bir muhabir bir keresinde Georg^u ışık teknisyeni sanmıştı – bu komikti . (kıkırdar) (Ay cahil adam )

Soru : Ameliyattan sonra herhangi bir şarkını söylerken zorlandın mı ?

Bill : Hayır hiç problemim yok benim neyseki . Herşey eskisi gibi ! Smile

Soru : Bir kız için yaptığın en şeker şey neydi Bill ?

Bill : Bir piknik düzenledim !

Soru : Turnede Size olan en çılgınca şey neydi ?

Bill : Bir sürü şey oluyor . Ama en çılgıncası Los Angeles^ta oldu , kuliste oturuyorduk ve birden 2. katta olan penceremizden bir kız tırmandı – ve kamerasını kaybetti . Gerçekten acıdım ona ! (Kız maşallah hırslıymış )

Soru : Tom Rastalarından hiç kurtulacağını düşünüyor musun ?

Tom : Belki bir zaman , ama onları gerçekten seviyorum . Ama eğer Georg donunun içindeki rastalardan kurtulursa olabilir . * Kıkırdama * Smile (Georg bak canım markete git bir Veet Soğuk Ağda Bandı al , şipşak )

Tokio Hotel : Tamam çocuklar – gitmemiz lazım ! Sizinle chat yapmak gerçekten çok eğlenceliydi . Sizi yakında tekrar görmeyi umuyoruz – yeni turne tarihlerimize bakın ve harika vakit geçireceğiz geri döndüğümüzde ! Siz harikasınız ! Kendinize iyi bakın !!

Pencerelerden Giren Fanlar , Donlarda Rastalar ve Amerika Aşığı Çocuklar xD
1 sayfadaki 1 sayfası