Tokio HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoTeL

www.tokiohotelfanturkiye.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CB^^nin başsolistinin ağzından TH ve CB arasındaki farklar

YazarMesaj
bill1

bill1

CB^^nin başsolistinin ağzından TH ve CB arasındaki farklar Empty
MesajKonu: CB^^nin başsolistinin ağzından TH ve CB arasındaki farklar   CB^^nin başsolistinin ağzından TH ve CB arasındaki farklar Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 12:38 pm

Bugün internette dolaşıp fanlarıyla birbirimize girdiğimiz(!) Alman grup Cinema Bizarre'nin şarkılarını dinleyip Vikipedi'den onlar hakkında bilgi topluyordum ve Strify(solist)'nin ağızından iki güzel grup arasındaki farkları buldum.İşte bu:
“Her şeyden önce biz en baştan beri İngilizce söylüyoruz, hiçbir zaman Almanca söylemeyi istemedim. Grubumuzda iki solist var, bu da çok büyük bir değişiklik bence. Albümde de bir sürü farklı tarzı bulabilirsiniz, elektronik sesler bence büyük değişiklik yaratıyor. Tokio Hotel ise bizden kat kat daha güçlü ve yetenekli bir grup .”
Allahım çok mutluyum!Cinema Bizarre'ye olan saygım daha da arttı.Strify'den böyle birşey beklemezdim ama işte oldu!Onlar da Tokio Hotel'in gücünü anladılar!Sonunda!

CB^^nin başsolistinin ağzından TH ve CB arasındaki farklar
1 sayfadaki 1 sayfası