Tokio HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoTeL

www.tokiohotelfanturkiye.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

lütfen her nerdeysen bir ses ver

YazarMesaj
bill1

bill1

lütfen her nerdeysen bir ses ver Empty
MesajKonu: lütfen her nerdeysen bir ses ver   lütfen her nerdeysen bir ses ver Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 8:16 pm

1.Bölüm …

-Bill..lütfen … dayanamıyorum artık .. ne olursun anla beni …

-Olmaz Ben.. Ben seni bırakamam Lütfen … Gitme … Bırakma beni…

-Üzgünüm Bill bunu yapamam …her gece se-

-SORUN BUMU ?

-EVET BİLL BU !! HER GECE NE ZAMAN DÖNÜCEKLER.. NE ZAMAN BOŞ GÜNLERİ VAR ŞİMDİ ARASAM RAHATSIZ EDER MİYİM ? … ACABA ŞİMDİ HANGİ ÜLKEDE DEMEKTEN BIKTIM! ANLIYOR MUSUN BENİ! … BIK-TIM ..Bıktım ….

- “Vazgeçmem, Yenilmem Çok sevdiysem” … Ne oldu bu sözlere … Ne oldu !!!

- Ben hala daha aşkına esirim Bill.. Ama kaldıramıyorum … Sensiz bir gün daha geçtiğinde dayanamıyorum ….Dinmek bilmiyor bu sancı … Biter gider mi sandın ?? … Çok yanıldın …..

-Git … Dayanamıyorum sözlerine … Kalbime hançer gibi sızlanıyor her bir gözyaşların … KAHRETSİN hepsi benim yüzümden … Bunları sana yaşattığım için üzgünüm …Bir daha , Bir daha kimseye bunu yaşatmıycam … söz veriyorum …

-HAYIR BİLL .. inan .. inan hiç kimse benim kadar güçsüz değildir … benim yüzümden … kahretsinki bu kadar güçsüz olmam yüzünden bunları çekiyoruz … gerçek aşkını bekle bill .. bir gün onu bulucaksın biliy-

-HAYIR GERÇEK AŞKIM GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN GİDERKEN BEN GERÇEK AŞKIMI BULUCAM DİYE ORTALIKLARDA DOLAŞAMAM … ÇÜNKÜ BULAMIYCAM.. ÇÜNKÜ O BENİ TERK EDİYO .. YENİLİYO … VAZGEÇİYO ...

-Böyle düşünme Bill … İnan .. Seni deli gibi seviyorum …ve üzgünüm evet yeniliyorum .. vazgeçiyorum ama senden son bir şey istiyorum Bill … Lütfen lütfen kabul et .

-Ne … İstersen öl de öleyim … zaten kalbimi aldın benden … yaşasamda fark etmez …

-Lütfen böyle deme Bil .. Benim için kolaymı sanıyorsun …

- o zaman gitme …

- üzgünüm bill olmaz … senen son isteğim … öp beni … ateşli .. tutkulu … lütfen … acısını al bu hissin … ihtiyacım var … lütfen ..

-Bu … So- son öpcükmü

- Böyle düşünme .. sadece … öp beni …

Yavaşça eğildi ve beni öpüyor … ikimizin de göz yaşları alev alev yanan dudaklarımızı ıslatıyor … İlk günkü gibi … Tutkulu .. ateşli .. Hiç bırakmak istemiyor gibi öpüyor … deli gibi … üzgünüm Bill.. daha fazla acı çekemem … Ne kadar dudaklarınla …. Bakışlarınla …hareketlerinle gitme desende … gidicem …merak etme unutursun bill .. bende gleip geçiciyim .. bunu biliyorum … alışırsın bill .. zorundasın …

Yavaşça dudaklarımı ayırıyorum ondan … Kulağına “ elveda “ diye fısıldıyorum … sadece ağlıyor … yine öpmeye başlıyor beni .. kahretsin karşı koyamıyorum .. ama yapmak zorundayım .. ikimiz içinde en iyisi bu Bill .. inan bana … Yavaşça geri çekiyorum kendimi … arkama bakmadan koşuyorum … gözyaşlarım gecenin içinde kayboluyor … Bill arkamdan “ ELVEDA.. ELVEDA İLK VE TEK AŞKIM “ diye bağırıyor … elveda meleğim … Lütfen bensizliğe alış alışmak zorundasın buna … Ben alışamam ama … sen alış mahfetme hayatını ….

Esir ruhum inan ki hala aşkına … sana ….

1.Bölümün Sonu …
.Bölüm…

Eve gittim .. Tanrım neden ben ? ... Neden Bill'le karşılaşmama izin verdin ... Neden Her şey güzel giderken son .. evet son .. neden sonumuz böyle oldu ? Neden ben " son" diyorum neden onu deli gibi seviyorum ??NEDEN NEDEN!!!
Cevap vermiyceksin değil mi ? .. Hiç bir zaman cevap vermedin .. Ne olur .. Senden son kez bir şey istiyorum ... Bill'i unutmama izin ver ... Lütfen .. Onu unutayım ... Ama hiç bir zaman kalbimden çıkmaz.. çıkamaz .. Kalbime mühürledim .. İstesemde çıkamaz ...

Bavulum hazırdı .. Onu alıp son kez Evime baktım ... Anılarım ... Hayatımda yaşadığım en güzel anlar burada geçmişti ... Mutfak ... Bill ilk öpücüğümü bana orada verdi .. Tebessüm oluşuyor yüzümde ... Ne güzeldi .. Beraber su savaşı yapıyorduk ... Ayağım Halıya takılıp Bill'in üstüne düşmüştüm ... Elimdeki suda ikimizin üstüne düşmüştü.. =)
Yavaşça eğilip dudağıma bir öpücük kondurmuştu .. O anda sanki benliğim gitti .. Zaman durmuştu ... Dudaklarımı aralayıp bende karşılık vermiştim ... ellerini belime nazikçe koymuştu.. Bende boynuna ... Bugünkü gibi ateşli ve tutkulu öpüyordu … ama bir fark vardı … bugün kü sondu …

Evi satmıştım .. Kime sattım bilmiyorum bile .. Ama umarım değerini bilir …
Emlakçı en son görüşmüştü .. Yarın eve taşınacakmış …

Evi kilitledim ve anahtarı paspasın altına koydum …Bunları sana yaşattığım için üzgünüm Bill.. Böyle olmasını istemezdim …

--
Gitti … Meleğim yok artık ..Ellerimin arasından kayıp gitti.. Terk etti beni ..Bunları hak edecek ne yaptım ben ?? Tek günahım Onu deliler gibi sevmek miydi? … Sana o kadar çok isterdim ki gitme demeyi … Ama hakkım yok .. Ben bu hale getirdim ilişkimizi… Aşk öldü .. Biz öldürdük …
Bir gün meleğim 1000 denizleri aşıp yanına gelicem … Muson yağmurlarında beraber koşucaz … HAYKIRcaz … Delicesine .. Seni seviyorum diye ….

--

Türkiye’ye geldim … Bill’den uzak bir yer .. Ama nereye gidersem gideyim karşıma çıkacak biliyorum … Her yerde hayranı var … Zaten bizi yıpratanda bu değil miydi ? …

Burada yeni bir yaşama başlıycam … 0 dan … Bill’siz .. Ben ben olamıyorum .. Bir yanımı Almanya’da bıraktım .. Nasıl olabilirim ki zaten ? …

--

-Tom …

-Bil..
- O .. Gitti …
-Bill üzülme …
-Nasıl üzülmeyim nasıl ? YILLARCA GERÇEK AŞKIMI ARADIM BEN .. BULDUM !!ONU SEVDİM DELİ GİBİ HEMDE .. AŞKI BEN ONLA YAŞADIM … AMA ELLERİMİN ARASINDAN KAYIP GİTTİ ANLIYOR MUSUN ? kayıp gitti ..

-anlıyorum Bill ..

-HAYIR ANLAMIYORSUN İŞTE ANLAYAMAZSIN ! NASIL ANLAYABİLİRSİN Kİ ?

-Anlarım Bill..Sen benim ikizimsin .. Sen benim yarımsın … Lütfen acı çekme … Çünkü sen acı çekersen bende çekerim … Sen ağlarsan bende ağlarım .. Lütfen Bill … Lütfen .. Eski haline dön ..

Kapıyı çarpıp gittim … Sokaklarda boş boş yürüyorum …Eskiden beraber gezerdik meleğimle … el ele .. o kadar mutluyduk ki .. neden NEDEN

-SENİ SEVİYORUM MELEĞİM SENİ SEVİYORUM … İSYANIM VAR! SENSİZ YAŞAMAYA İSYNAIM VAR ! ESİR RUHUM AŞKINA , SANA YENİDEN BAŞLAYALIM… BİR ŞANS DAHA VER BİZE … BUKADAR KOLAY BİTEMEZ .. BİTMEMELİ .. BU NASIL BİR CEZA ?? BU ZAMANSIZ VEDA … YALVARTMA … DÖN GERİ BANA …

2.Bölümün Sonu …
bill1

bill1

lütfen her nerdeysen bir ses ver Empty
MesajKonu: her nerdeysen bir ses ver devamı...   lütfen her nerdeysen bir ses ver Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 8:17 pm

.Bölüm

-Melek canım ben önceden çıkıyorum … GeLirsin sen oraya …
-tamam Yaso’cum sen çık önceden zaten ben daha hazır değiLim .. Gelirim 1 saate =)
-Tamam .. Bye

Evet .. Aradan 3 Yıl geçti .. Koskoca 3Yıl … Hayatımda öyle değişiklikler oldu ki .. Öncelikle Yaseminle kaşılaştım … Toparlanmama çok yardım etti … Ama ona hiçbir şey anlatmadım … Zaten kimseye de anlatamam … oLmaz … Onunla ayrı bir eve taşındım … Bir üniversitenin yüzücüsüyüm … Yarışmalara katılıyorum .. Zaten Yaseminle de orada tanıştık …

Bu sene Yarışma için Almanya’ya geldim … Evet ilk defa Almanya’ya ayak bastım o zamandan beri …. Hala daha içim sızlıyor … Bazen haberlerde karşıma çıkıyor onun resmini görmek … Hala daha son öpücüğü aklımda .. sanki daha yeni öpmüş gibi .. Ellerimi dudaklarıma götürüyorum … Ve aklıma birden o gözleri geliyor .. bana baktığı lütfen gitme meleğim diye haykırdığı zaman … Tanrım … YETER! 3 yıl geçti aradan Melek 3 Yıl ! unut onu unut ! o seni çoktan unutmuşdur bile … hem sen istememişmiydin ayılmayı ! hakkın yok melek o yüzden gözyaşlarını içine dök !

Neyse .. Yaseminin yeni bir sevgilisi mi ne varmış .. Hiç uğraşacak havamda değilim çünkü 3 yıl önce bugün Bill’e ayrılmıştım … Depresyona girip hıçkırıklara boğmam lazım kendimi ama .. bunu yapamam … unutmalıyım …
Yasemin de sevgilisinden hiç bahsetmiyor …
Tek dediği şey .. Onu buLmam mucize gibi bir şey .. HaLa daha inanamıyorum Melek … Seni en yakın zamanda tanıştırıcam .. Onu bütün dünya tanıyor nerdeyse ..

Bu konuşmaları beni çok meraklandırıyor doğrusu .. ve en sonunda bugün buluşturucak hanımefendi …

Neyse Üniversitenin yüzme salonuna gidiyorum .. Orada tanışıcaz .. Hem yüzmüş hem de Yaseminin sevgilisine tanımış olurum xD

~

Evet sonunda Üniversitenin yüzme salonuna geldim .. Yasemin orda oturmuş saçını düzeltiyor xD
Yanına gittim
-seLam fıstık xD
-seLamm xD
-Sonunda geLebildin yani xD
-Puff napıyım oturdum işte biraz evde …. Ya neden kimse yok burada
-Sevgilim yüzerken rahatsız edilmek istemiyor .. Fanlarla uğraşamazmış
-Ya kim bu sevgiLin gerçekten çok merak ettim .. Nerede?
-Üstünü giyiniyor erkek soyunma odasında ..geLir şimdi xD ..
-İyi … =)

Üstümdekileri çıkarıp çantamın içine koydum .. Giymiştim içime bikinimi gelirken ….

-İşte geLdi =)

Arkamı döndüm ..

Hayır .. Hayır bu oLamaz … Bu bu o .. ben inanmıyorum .. onca zaman sonra … Lütfen bu bir rüya olmuş olsun .. Halüsinasyon olmuş oLsun … Lütfen bu elinde havluyla ıslak saçlarından damlayan suyu kurutmaya çalışan bir bill olmasın .. Tanrım lütfen LÜTFENN yalvarıyorum sana al şu canımı .. al bedenimden ruhumu .. Burada .. Şimdi ölmüş olayım ..Ben .. Ben buna dayanamam …Tanrım lütfen … Her nerdeysen .. Bir ses versen … aLsan canımı burada …

3 Yıl önce bugün ayrılmıştım ben … Ruhumu bırakmıştım onun kalbine .. ona …

Zaman durdu … Oda bana bakıyor … gözlerimiz birbirine kenetlendi .. Tanrım ona gidip öyle sarıLmak istiyorum ki … Dudaklarını dudaklarımda buluşturmak kokusunu içime çekmek … Acısını almak istiyorum ! Çok .. Çok özlemişim .. Her hareketini Beynime kazıdım aşkım .. Her sözünü Kalbime işledim … Ama ama olmaz .. bu olmaz .. bunca aradan sonra bunları yapamam ..

Hem .. Hem o Yasemin’in sevgilisi ..
Bah hemen beni unutmuş …
Başka bir kızla ..
Kahretsin en yakın arkadaşımla !
Kader mi bu !
Ne istiyorsun hayat benden NE !’
Yeterince oynamadın mı benimle ?
Yeterince acı çektirtmedin mi bana ?
Daha ne İstiyorsun ?? NE !!!!

3 yıl önce bu son perdeydi …
Niye tekrar açıyorsun perdeleri ?
Niye tekrar o ışık yüzüme vuruyor ??
Kahretsin neden o ışık Bill’in gözlerinde parlayan ışık oluyor !!
Ben 3 yıl önce onları söndürmüştüm ii
Neden tekrar beni görünce onlar yanıyor ..?? ..

Tek suçum sevmekti …
Tek dileğim mutluluktu ..
Bu dileklerimin günahlarını çekiyorum yeterince .. Daha ne istiyorsun benden Hayat ?? Ne istiyorsun?? Çok ağladım ama hiç duymadın .. Son perdeyi kapadım ben 3 yıl önce … açma lütfen tekrar karşıma .. AÇMA
Geri dönmek istesem de çok geç bunu için …
Kilit vurdum bir kere ben kalbime ..
Geri açamam onu .. Anahtarı denize fırlattım Kırılmış Hayallerimle birlikte ..

~

Soyunma odasında giyinirken duş aldım xD..
Ahh saçlarım yine ıslandı ..
Niye bone takmadan duşa girersem ..
Ne anlamı kalıyor ki bonenin ??
Ama bu gün dalgın olmam gayet normal …

3 yıl önce kanatlarını kırmıştım bir meleğin , meleğimin …

3 yıl önce bugün ayrılmıştım meleğimden …

Ama unutmalıyı onu .. Unutmuştur o beni çoktan .. Alışmalıyım . ona … Ne kadar zor olsada …
Bunu anlatmak zor .. çok zor .. ne senle ne sensiz … ikiside olmuyor .. Eğer yukarıda bir yerlerdeysen al canımı .. yalvarıyorum sana al canımı … ama 3 yıl önce sana olan küçük inancımı da yitirmiştim .. o zaman yalvarmıştım sana geri ver meleğimi diye .. ama bir şey olmadı .. o zaman bitti sana olan inancım .. şimdi yalvarsam neye yarar ki ? ..

Yasemin .. Yeni “ sevgilim “ sevgilim demek o kadar zor geliyor ki … ama onu sevmiyorum .. kullanmıyorum da.. tatlı bir kız ama meleğim kadar değil .. onun gibi kimse olamaz zaten …

Birisiyle tanıştırıcakmış beni … Off kimseyle tanışmak falan istemiyorum ! burada da olmak istemiyorum ! ben meleğimin yanında olmak istiyorum .. onunla mutluydum ben ..

Havuza doğru gittim .. Tanrım o kız ne kadar çok Meleğime benziyor … YETER ! YETER BİTSİN BU ANLAMSIZ OYUN ! YAKTIN AŞK ZATEN BENİİ YAKICAĞIN KADAR DAHA NE İSTİYORSUN Kİ BENDEN !!

Arkasını dönüyor … Hayır bu bu olmaz imkanı yok ..

- Meleğim …

3. Bölümün Sonu

Meleğim dedi bana eskisi gibi … O kadar çok özlemişim ki bu sözcüğü .. Senden bunu duymayalı yıllar oldu bill .. Yine içimde bir şey cız etti ..Gitmem lazım Bill ... Yollar senin olsun …yıllar benim yıllarımı bana bırak … tek dayanacağım şey bu kaldı çünkü …Yaseminde yok artık … Yalnız kaldım .. Karanlığımla baş başa …

Çantamı alıp hemen arkama dönüyorum … Hızlı adımlarla uzaklaşıyorum buradan .. Aynı 3 sene önceki gibi …Arkama bakmadan koşuyorum …

beni böyle bırakıp , gecelerce ağlatıp karanlığa esir ettin melek .. Ama bu sefer olmaz buna izin vermiycem … Bende arkasından koşuyorum .. Üzgünüm Yasemin .. Ama ben gerçek aşkımı bulmuşken onu tekrar kaybedemem … Tekrar üzgünüm …

Üniversitenin kapısında yakalıyorum onu ..Kolundan tutup kendime çekiyorum ve sıkıca tutuyorum kolunu .. sanki bütün nefretimi o koldan çıkarıyorum ….

-Bill … Kolum … Lütfen .. Acıyor…

-ACIKMAK MI ?? ACIMAKMI ?? SEN BUNU ACIMAK M I DİYORSUN ?? PEKİ BENİM KALBİMİN ACISI NE OLUCAK ? ONUN ACISINI KİM DURDURUCAK ??

-YASEMİN VAR İŞTE ! GİT O DURDURSUN BÜTÜN ACINI

-Sen … ne diyorsun ?

-DUYDUN ! SÖYLE BİLL SÖYLE !! NASIL DEYDİN ONUN ELLERİNE ?? NASIL DEĞDİRDİN DUDAKLARINI ONUN DUDAKLARINA ?? ŞİMİD KARŞIMA GEÇİP KOLUMU SIKMAYA VE BANA BAĞIRMAYA HAKKIN YOK TAMAM MI ?

- BEN ONUN ELLERİNİ HER TUTUŞUMDA AKLIMA SEN GELDİN HER ÖPÜŞÜMDE SENLE SON ÖPÜŞMEMİZ GELDİ AKLIMA ANLIYOR MUSUN EĞER BUNU DUYMAK İSTİYORSAN SÖYLEYİYİM .. EVET SENİ ÇOK ÖZLEDİM .. KAHRETSİN Kİ SENİ UNUTAMADIM .. HALA DAHA DELİLER GİBİ AŞIĞIM SANA …

- Bill lütfen .. sus .. acı veriyor ..

-Sen acının ne demek olduğunu bilemezsin .. En büyük acıyı sen yaşattın bana meleğim .. giderek .. varlığından mahrum ederek … Biliyor musun ?? Her gün seni bir kez daha görmek için yalvardım ! Ve Artı ktanrıya olan inancımı iyice yitirdim .. derken sen çıtın karşıma tekrar … Sanırım o kadar haykırmam işe yaradı … Muson yağmurlarında bir gün senle el ele dolaşma hayallerim, umudumu dayanaklaştırdı … 1000 denizleri aştım … sen benim için kutsalsın meleğim .. Her gün Gel ve kurtar beni .. Yanıyorum göremiyor musun dedim .. Söyle meleğim .. Yanıyorum … Göremiyor musun ??

-Bill ben . Görüyorum … Bende yanıyorum …

-Ben seni kurtarmaya hazırım meleğim …

-Ama ben hazır değiLim .. tekrar onca şeyi yaşamaya gücüm olduğunu sanmıyorum Bill …

-Ben buradayım Meleğim … Beraber her gücü aşacağımıza söz veriyorum … Bu sefer seni bırakmıycam … Yıllarınla baş başa kalmıycaksın …

- Söz ver Bill .. Söz ver … her zaman yanımda olacağına .. Düştüğümde beni kaldıracağına … Söz ver …

-Söz veriyorum Meleğim …

Bana sarılıyor … Kokusunu o kadar çok özlemişim ki .. Bir nefeste bütün hepsini içime çekiyorum … Doymuyorum bir daha , bir daha tekrarlarca içime çekiyorum kokusunu … eliyle saçlarımı okşuyor benim ellerimde belinde … yavaşça geri çekiliyor …Gözlerimin içine bakıyor… SağoL meleğim .. Tekrar bana bunları yaşattığın için çok sağol ..

Eğiliyorum dudaklarına … Çölde kalmış ve su bulmuş biri gibi içiyorum dudaklarını … Bu dudaklarda hayat buldum ben tekrar … Karanlığımdan çıkardın beni … Oda dudaklarını aralayıp bana karşı veriyor .. Çok ,, Çok özledim bunu . Son öpüştüğüm gün aklıma geliyor … Daha da öpüyorum … Tekrar kaybetmekten korkarcasına …. Daha da bir asılıyorum dudaklarına … İçmeye doymaksızın … Ayırıyor dudaklarını benden … Yüzümün her bir karesini öpüyor .. Gözlerimi açıyorum ..

Hayır , Hayır lütfen git buradan Yasemin … Lütfen .. Bu anı bozma
.. Sanırım gözlerimden anladı bunu ..Gidiyor .. Üzgünüm Yasemin ..Kalbini kırmayı istemezdim .. Ama ben bu anı yıllardır bekliyorum …

Tekrar göz göze geliyoruz meleğimle ve kulağına fısıldıyorum …

-Seni seviyorum .

lütfen her nerdeysen bir ses ver
1 sayfadaki 1 sayfası