Tokio HoTeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoTeL

www.tokiohotelfanturkiye.yetkin-forum.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm

3 posters
YazarMesaj
bill1

bill1

tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm Empty
MesajKonu: tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm   tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 4:01 pm

KAYNAK: http://www.tokiohotelamerica.net/forum/showthread.php?t=4978

TOKIO HOTEL 97.9'DA

Grubun tüm fanları için,seveceğiniz bir röpörtajımız var..
Bir kaç hafta önce 97.9'un büyük bir kutlaması vardı ve yeşil odaya girme fırsatı bulup Almanlarla röportaj yaptım.. İşte burda:

Arturo: Selam cocuklar nasılsınız?
Bill: Çok iyiyiz, sahnedeyken çok eğlendik.. Fanlar cok çılgındı ve şuan çok mutluyuz..

A: Müzik dünyasında değilken nasıl birer öğrenciydiniz?
B: Şunu söylemeliyimki okulla ilgili hiçbirşeyi sevmiyorum çünkü çok sinirliydim..Bence hayatımın en kötü zamanlarıydı, hahaha.

A: Meksika konserı nasıldı? Ve kızlar?
Gustav: Çok iyiydi.. İnsanların bizi çok güzel karŞıladıkları bir imza bölümümüz vardı.. Halk çok iyiydi.

A: Arkadaş grupları içinde her zaman bi tane her zaman gec kalan, fazla uykuyu seven yada bu ikisinide yapan biri vardır..
B: Evet Georg her zaman geç kalır.
Georg: Bu dogru değil.Haha ama bunun üzerinde calısıyorum inanın..

A: Hiç seyahat ederken kötu birsey oldumu? Bırı bana bunu söyleyebilir mi?
B: Bazen hotellerde oluyor bu tip şeyler..Kızlar duvarlardan tırmanıyor ve bazen kıyafetsız oluyorlar..

A: Ah..Ve ben adınızın neden Tokio Hotel oldugunu biliyorum, haha.
T: Evet..Biz büyük şehirleri seviyoruz . Bu yüzden Tokio koyduk.

A: Meksika da buyuk bir sehir,Meksika City Hotel'de olabilirdiniz değilmi?
B: Haha.Biz hotel ismini koyduk çünkü seyahat etmek ve bır cok seri ögrenmek gibi bir halımız vardı.

A: Sıradaki nedir?
B: MTV Latin Ödüllerinde olucaz Guadalajara'da, wow!

A: Concert 97.9'a geldınız ıcın sıze minnetarım.
T: (İspanyolca: Muchas gracias) Teşekkür ederiz.

A: İspanyolca'da başka kelime biliyor musunuz?
G: Cómo estás chica? Nasılsın bebek?
B: HenÜz bılmıyorum.
T: Viva Mexico!

TOKİO HOTEL MEKSİKALILARLA ÇIĞLIK ATIYOR!

Bill, Tom, Gustav and Georg Meksikada yapıcaklarını bıtırdıler ve imza bölümü boyunca fanları cılgına döndü..Bizde onlarla konusma fırsatı yakalayabıldık, inanılmaz!

-İşte gidiyorlar, işte gidiyorlar!-
3,500’den fazla fan Tokio Hotel’i görmek için Güney Mexico’nun şehir merkezindeydi ve yalnızca son albüm “Scream”i almış 2,000 kişiye bileklik verildi fakat en sonunda sadece 1,200 albüm imzalanmıştı, bu birçok fanı rahatsız etti, hatta bazıları sahneye fırlamaya çalıştı! Oops!

-Duygular bulur..-
Grubun fanları hayranlıklarını farklı şekillerde gösterdiler: şarkılarını nefesleri tükeninceye kadar söylediler, ayrıca duygulandılar ve diğerlerinin gözyaşları da sular seller gibiydi. Bir bakın!

-Onların ağzından..-
İmza gününden bir gün sonra, çocuklar basına konuştular ve burada, onlar bize esprili, sade ve mükemmel olduklarını gösterdiler.

-Almanya’dan Meksika’ya!-
Aksiliklere rağmen, bu çocuklar çok inanılmazdı, gülümsemeleri yüzlerinden hiç eksilmedi ve onlar halkın cevabına çok şaşırmışlardı, onlar en rahatlamış olanlardı.

*Fanları kabul ettiler…

-Nasıl hissediyorsunuz?
Bill: Çok iyi, çok fazla kızı tanıma olanağına sahibiz ve tüm bu sevgiyi beklemiyorduk, harikaydı!

-2,000 bileklik verildi, ama siz sadece 1,200 imza verdiniz, neden?
Bill: Bu çok üzücü ve o numarayı duymak beni şaşırttı, çünkü bize sadece 50 kişinin kaldığı söylendi, ama onlar bizi güvenlik problemlerinden dolayı dışarı çıkartmak zorunda kaldılar.

-İmza sırasında birçok fan bayılıyor ve ağlıyordu, bu sizi şaşırttı mı?
Bill: Hayır, aksine, insanların bizim yüzümüzden yerlerinde duramamalarını seviyoruz, onlar bize sahnede kullanabileceğimiz enerji veriyorlar.

*O kadar uluslar arası ki…

-Şarkılarınızı neden Almanca değil de İngilizce kaydetmeye karar verdiniz?
Tom: Çünkü biz herkesin şarkı sözlerimizi anlamalarını istiyoruz ve İngilizce dünya dili.

-MTV Latin’deki bir sonraki tanıtımınız için hazırlık yaptınız mı?
Tom: Henüz kesin bir şey yok, ama gösterişli bir şey yapabiliriz.

-Şovunuzla birlikte, buraya ne zaman döneceksiniz?
Tom: Yakında olacağını biliyoruz, burada çok iyi hissediyoruz.

-Hangi sanatçının albümünü yok ederdiniz?
Tom: Bu hiçbir sebeple yapılamaz, bence biz her bir müzik türüne saygı duymalıyız.

*Tam bir fenomen…

-Kendinizi Alman grupların temsilcisi olarak görüyor musunuz?
Tom: Gerçekten bunu düşünmemiştik, her şey olabilir!

-Alman gruplar çok kaba olarak karakterize edilir ama sizin Latin bir yanınız var gibi görünüyor. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bill: Nasıl ki “merhaba” diyor ve gülümsüyorsak, burada olmaktan mutluysak, yeni ülkeler ve kültürler tanımak için, bunlar bizi biraz Latin olarak gören sizler sayesindedir, belki haklısınızdır.

-Şarkı sözlerinizle vermek istediğiniz mesaj nedir?
Tom: Özel bir mesaj vermek istemiyoruz, her şarkı farklıdır, tek istediğimiz şarkılarımızı dinleyen insanların keyif alması.

*İkizlerin sırları

-Bill, bize görünüşünden bahset, bunun için birinden etkilendin mi?
Bill: 8 yaşlarındayken, Cadılar Bayramı’ndaydım ve ondan beri saçımla oynamaya ve makyajı denemeye başladım, onlar benim kişiliğimin bir parçası!

-Siz ikizler, ne zaman birbirinizden farklı görünmeye başladınız?
Bill: 6 yaşımıza kadar biz hemen hemen eşittik, ve giyim tarzımız değişse de, içimizde her zaman özdeşiz.

-Kızlara yalan söylemek için birbirinizin yerine geçtiğiniz oldu mu?
Tom: Evet, birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm.
MeLÂnie
Admin
MeLÂnie

MesajKonu: Geri: tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm   tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:02 am

BiLL sana katıLıyorum bende sevmiyorum okuLu sırıtma
Tom^a bak ya öp öp sen ben bir çarpıcam yeride öpmeye fırsat buLucaksın dramatik asabi
http://tokiohotelfanturkiye.yetkinforum.com
LîzZ

LîzZ

MesajKonu: Geri: tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm   tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:55 pm

YüRü kıs MeLL asabi

tom:birkaç kere aynı kızla çıktık ama ben onları hep daha önce öptüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BILL : Okuldaki gibi.Butun kızlar yanımızdaydı ve her bir sınıf arkadasımız bizim en iyi arkadasımız sayılırdı.Ve ben aynı zamanda butun insanlara 20 euro borclu olmalıyım..
» "TH" üyeLerinden sizce hangisi daha sempatik?Ve neden